Herb

Człowiek tak długo żyje, póki pamięć o nim nie umrze.

 

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Gertrudy Skroch. Zmarła 14.11.2006 o godz. 8.23 w wieku 89 lat w Wuppertalu-Vohwinkel. Urodziła się 23.07.1917 w Raciborzu.

 

Była ukochaną matką, wyrozumiałą babcią i cudowną prababcią. Codziennie będzie brakować nam Jej wielkiego poczucia humoru, pogody ducha, ciepłego slowa i ogromnej afirmacji życia.

Wraz z Twoją śmiercia bezpowrotnie zamknął się pewien wielki rodział w historii rodziny. Byłaś najstarszą osobą swojego pokolenia i jako ostatnia zamknęłaś za nim drzwi.

 

Każdy chce Ci z pewnością za wiele rzeczy podziękować. Ja dziekuję Ci Babciu za trud wychowania, za opiekę, za cudowne dzieciństwo, w którego tworzeniu miałaś ogromny wkład. Dziekuję Ci za śmiech przy rozmowach, za rady..... dziekuję...dziekuję.....

 

Ciężko jest nam dopuścić do siebie myśl, że Cię wśród nas nie ma. Cisza w Twoim pokoju przygniata, a jednocześnie huczy w uszach jak strzał armatni. Nie ma Cię z nami, ale zawsze będziesz w naszych sercach. Zawsze będziemy o Tobie pamietali.......

 

Jarek z rodziną

 

Polecamy jej duszy nasze modlitwy.

 

Złóż kondolencje w Księdze Gości

 

Pogrzeb odbył się 17.11.2006 godz 12.00 w Wuppertal-Vohwinkel (Niemcy).

 

Więcej zdjęć w dziale ZDJĘCIA